Wielkopolska Szkoła Roku

 

sekretariat@105.edu.pl

UROCZYSTA GALA KONKURSU FILMOWEGO

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
"W piątek 30 listopada b.r. uczniowie klasy VIII A wraz z opiekunami kółka historycznego "Tropiciele historii" udali się na uroczystą galę rozwiązania konkursu filmowego organizowanego przez Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu. Temat konkursu: "Powstanie Wielkopolskie okiem kamery", został przez naszych młodych historyków potraktowany bardzo poważnie. Uczniowie pracowali nad nim już od pierwszych tygodni roku szkolnego, co zostało docenione przez jury.
 
Na początek wszyscy uczestnicy konkursu zostali przewiezieni zabytkowym tramwajem przez miasto Poznań. Podczas przejażdżki wszystkim nam towarzyszył komentarz historyka, który opowiadał wiele ciekawostek i faktów powstańczych. Po dotarciu na ul. Masztalarską do Estrady Poznańskiej rozpoczęła się uroczysta gala. Odśpiewaliśmy "Rotę", a każda ze szkół została wymieniona. 
 
Nie trzymając już w napięciu - nasi uczniowie otrzymali II miejsce w swojej kategorii wiekowej oraz wyróżnienie w kategorii "Zdjęcia"! Każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrodę, a cały zespół pamiątkowy dyplom. Po gali wszyscy zostali zaproszeni na słodki biało-czerwony poczęstunek.
 
Dzięki uczestnictwu w konkursie uczniowie mogli utrwalić wiedzę dotyczącą Powstania Wielkopolskiego, posiąść nową w formie ciekawostek, a także zdobywać umiejętności z dziedziny tworzenia filmów!"
 
  

  

  

Program do rozliczania PIT online - e-pity Klauzule informacyjne ad RODO

Jeżeli zauważysz błąd
– zgłoś go do administratora

Zespół Szkół Specjalnych nr 105
ul. Nieszawska 21, 61-021 Poznań

tel: (61) 877 22 94, Fax: (61) 877 23 20
e-mail: sekretariat@105.edu.pl

konto: 881020 4027 0000 1602 1264 2502