Wielkopolska Szkoła Roku

 

sekretariat@105.edu.pl

BIAŁA SZKOŁA W KARPACZU

W dniach od 29 stycznia do 2 lutego 2018 r. grupa  uczniów wraz z opiekunami wybrała się w poszukiwaniu śniegu, aktywnego spędzania czasu i górskich przygód do Karpacza.

 

 

Ponieważ projekt „Ruch to zdrowie – czas na Twój ruch” funkcjonuje każdego dnia, wypad do Karpacza był zatem przysłowiową wisienką na torcie. Do DWD Architekton zawiózł nas fenomenalny kierowca -Pan Jerzy z firmy Państwa Korus. Na miejscu czekał na nas znany i lubiany Pan Marek. No i tak się zaczęła przygoda. Codzienne wspinaczki na drugie piętro budynku, co dla niektórych uczestników było nie lada wyzwaniem. Zwiedzanie Kościółka Wang, Interaktywnej Wystawy Kolocków Lego. Lekcje jazdy na nartach biegowych w krainie wiecznego śniegu - Jakuszycach z profesjonalnym instruktorem narciarskim – Panem Andrzejem Honczarem. 

 

 

Relaks w kompleksie TROPIKANA w Hotelu Gołębiewski, poznawanie górzystych krajobrazów, fauny i flory… magia. W ośrodku – niezapomniane ćwiczenia i zabawy ruchowe z Panem Grzegorzem, zajęcia z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu do gry, nauki i zabawy - FUNTRONIC, zajęcia plastyczne oraz taneczne.

 


A to wszystko dzięki Pani Kierownik – Paulinie Roszyk oraz Elżbiecie Jaśkowiak, Aleksandrze Mróz i Szymonowi Bartkowiakowi.
 

Cytując Klasyka - Dziękujemy i prosimy o jeszcze :-)
 

Program do rozliczania PIT online - e-pity Klauzule informacyjne ad RODO

Jeżeli zauważysz błąd
– zgłoś go do administratora

Zespół Szkół Specjalnych nr 105
ul. Nieszawska 21, 61-021 Poznań

tel: (61) 877 22 94, Fax: (61) 877 23 20
e-mail: sekretariat@105.edu.pl

konto: 881020 4027 0000 1602 1264 2502