Wielkopolska Szkoła Roku

 

sekretariat@105.edu.pl

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15 września to Międzynarodowy Dzień Kropki – święto kreatywności, twórczości, odwagi i zabawy obchodzone na całym świecie.

 

Jak co roku, również w naszej szkole świętowaliśmy ten dzień. Z tej okazji, wychowawcy świetlicy zorganizowali warsztaty kreatywne. Na uczniów tego dnia czekały różne atrakcje. Mogli oni uzewnętrznić swoją kreatywność i pomysłowość poprzez malowanie na stretchu, tworzenie klasowej kropki, wspólnej mandali czy też np. budowaniu konstrukcji z klocków 3D. Niewątpliwie największym zainteresowaniem cieszyło się stanowisko z zabawami sensorycznymi oraz zabawy z chustą animacyjną. Uczestnicy również świetnie poradzili sobie z poszukiwaniem kropek, które zostały ukryte w bliskim otoczeniu szkoły, z układankami logicznymi oraz ćwiczeniami usprawniającymi motorykę małą. Na zakończenie każda klasa, która wzięła udział w wydarzeniu, otrzymała dyplom oraz zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie w “kropkowej fotobudce” :)

 

 
 

 

Z całą pewnością był to wspaniały dzień, o czym świadczyły uśmiechy, które nie schodziły z twarzy zarówno uczniów, jak i nauczycieli.

 
Program do rozliczania PIT online - e-pity Klauzule informacyjne ad RODO

Jeżeli zauważysz błąd
– zgłoś go do administratora

Zespół Szkół Specjalnych nr 105
ul. Nieszawska 21, 61-021 Poznań

tel: (61) 877 22 94, Fax: (61) 877 23 20
e-mail: sekretariat@105.edu.pl

konto: 881020 4027 0000 1602 1264 2502