Zakończenie roku
8.30 - klasy 1-7 i 1-2 pdp (boisko)
10.00 - klasy 8 i 3 pdp (stołówka)
PORA KWITNĄCYCH MAGNOLII
Spacerując, możemy już obserwować jak kwitną różne drzewa i krzewy. To piękny i niezapomniany widok… Uczniowie klasy 6a, 7c i 8g na zajęciach rozmawiali jakie są etapy rozwoju magnolii i jak są zbudowane te rośliny. Zobaczyli jak wyglądają łuski pąków magnolii, które przypominają bazie. Podziwiali fotografie z różnymi odmianami tych krzewów, a następnie wykonywali tematyczne obrazki dowolną techniką.
























